Zakład w Przemyślu ASTRA S.A.

kategoria:Artykuły szkolne|Farby

lokalizacja:podkarpackie|Przemyśl

Adres:

37-700 PRZEMYŚL ul. Herburtów 32

telefon: 0 16 67 64 100
Internet: www.astra.przemysl.pl
e-mail: astra@astra.przemysl.pl

Produkty ASTRY zdobyty do tej pory bardzo wiele nagród przez uznane instytucje i organizacje:
  Statuetki: "Klasa Marzeń" - Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Instytut Badawczo-Szkoleniowy "Edukator".
  Złote medale: "Meeting Premiera" - Ogólnopolskie Targi Artykułów Biurowych, Szkolnych i Papierniczych "Meeting Premiera".
  Nagrody: "Świat Przyjazny Dziecku" wyłonione w konkursie organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.
  Certyfikat Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Chorym na Astmę i Alergię potwierdzający neutralny wpływ większości produktów ASTRA na zdrowie dzieci alergicznych.
   Nad jakością produktów stale czuwa profesjonalne laboratorium i grono ekspertów, które poddaje dokładnej kontroli zarówno gotowe wyroby, jak i surowce użyte do produkcji.
  Asortyment ASTRA stale się rozwija poprzez wprowadzanie kolejnych ciekawych produktów oraz palet kolorów. Niniejszy katalog prezentuje nową linię wzorniczą opakowań, która umożliwi poszerzenie grona odbiorców produktów marki Astra.
   Wierzymy, że nowa propozycja szat graficznych przypadnie do gustu naszym najmłodszym, wiernym klientom, a także przyczyni się do wzrostu zainteresowania naszą ofertą wśród starszych odbiorców. Logo, które przez 80 lat było obecne na produktach marki ASTRA także zostało poddane modyfikacji. Zmiana miała na celu podkreślenie faktu, że Astra stale ewoluuje i podąża za najnowszymi trendami, wszystko po to, aby zadowolić gusta naszych klientów.
  Zapraszamy

Dodaj swoją firmę/serwis internetowy za darmo!

Chcesz promować swoją firmę lub stronę www w Internecie? Z nami możesz to zrobić - zupełnie za darmo! Wystarczy, że dodasz wpis w naszym katalogu tematycznym.

.
Inne katalogi tematyczne:

Katalog Firm

| www.edukacja-szkolenia.aleinfo.eu | Copyright © and Created by GRUPA maxgraph białystok maxhraph pozycjonowanie Białystok | All rights reserved. |